Pravidla

Podle popisů a mapek se pokuste jednotlivé kameny najít a odpovědět na uvedené otázky. O těchto putováních nám zašlete hlášení. Za tři správné odpovědi obdrží každý účastník pamětní list. Za nejméně čtyři správné odpovědi pak bude zařazen do závěrečného slosování o věcné ceny.

Losovat se bude v těchto kategoriích: rodiny s dětmi, žáci základních škol 1.- 4. třída, žáci základních škol 5.- 9. třída, studenti, dospělí, senioři. Hlášení můžete zasílat do 30. 11. 2008 na adresu: Jan Lukášek, Wolkerova 6, 674 01 Třebíč. Uveďte v něm svoje plné jméno, adresu, o které putování jde, příslušnou odpověď a svoji kategorii. U skupin postačí uvést požadované údaje u vedoucího a dále jen počet zúčastněných. Pokud připojíte i pár řádek navíc, budeme potěšeni.

Jako bonus vám nabízíme k luštění obrázkové sudoku s motivy smírčích kamenů. Toto sudoku si můžete stáhnout pod odkazem sudoku. Pokud ho přiložíte k hlášení, budete zařazeni do mimořádného slosování. Ze zaslaných sudoku vylosujeme dalších pět výherců, kteří obdrží knižní poukaz na odběr knihy dle vlastního výběru.

Přejeme vám příjemné chvíle prožité v přírodě, pěkné zážitky na cestě a těšíme se na vaše hlášení.

Jan Lukášek